Urządzenia mobilne

Urzadzenia mobilne - webta czestochowa

 

Nasza firma prowadzi sprzedaż i pomoc w konfiguracji urządzeń mobilnych.

Oferowany przez nas sprzęt zapewnia szybką i sprawną obsługę klienta, bezbłędną identyfikację produktów, możliwość łatwego weryfikowania stanów magazynowych, weryfikację cen itp.

W naszej ofercie znajdują się czytniki kodów kreskowych, drukarki etykiet a także kolektory danych.

Czytniki kodów kreskowych 

czytnik kodów kreskowych - webta czestochowaCzytniki kodów kreskowych (zwane również skanerami) służą do  automatyzacji procesu wprowadzania danych do systemu komputerowego i przy sprzedaży bezpośredniej. W naszej ofercie handlowej posiadamy:

 1.  skanery ręczne
 2.  skanery bezprzewodowe
 3.  skanery prezentacyjne
 4.  skanery ladowe
 5.  czytniki szczelinowe
 6.  kable, zasilacze, akcesoria 

 

Drukarki etykiet

Drukarki etykiet - webta czestochowaPodstawą wszelkich operacji w sklepie bądź zakładzie przemysłowym jest oznakowanie wszystkich towarów etykietami. Do drukowania etykiet przeznaczonych do znakowania produktów nie posiadających kodów producenta, służą specjalne drukarki etykiet.

Drukarki stacjonarne są używane zazwyczaj w hali produkcyjne i na zapleczu placówki handlowej. Służą do znakowania większej partii towarów. Drukarki przenośne i biurkowe wykorzystuje się przy etykietowaniu mniejszych partii towaru. Jest to bardzo wygodne przy etykietowanie produktów bezpośrednio na półkach w sklepie.

 
Kolektory danych 

Kolektory danych to kieszonkowe komputery przenośne PDA z ogromną ilością funkcji i możliwości. Jak każdy komputer wyposażony jest w system operacyjny Windows (Windows CE lub Winodws Mobile).

Typowe zastosowania kolektora danych to:

 1. logistyka
 2. pomoc w wydawaniu i przyjmowaniu na magazyn
 3. produkcja
 4. inwentaryzacja
 5. weryfikacja towarów, ilości i cen
 6. Do celów inwentaryzacji i sprawdzania cen przez personel w sklepie stosuje się kolektory danych z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych.

Pytania w sprawie szczegółów naszej oferty? Skontaktuj się z nami. 

Szukaj

www.webta.pl
www.webta.pl
www.webta.pl
www.webta.pl
Intel Inside EKSTREMALNA MOC