Monitoring CCTV
Alarmy

Wykonujemy nowoczesne instalacje telewizji przemysłowej (CCTV) z podłączeniem do internetu w celu zdalnego podglądu rejestrowanego obrazu.

Webta Instalatorzy - monitoring lokali, mieszkań, domów oraz obiektów przemysłowych

Telewizja przemysłowa jest to system służący do nadzoru oraz zwiększeniu bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni w obrębie, których zostały zainstalowane kamery. Obraz rejestrowany jest w postaci cyfrowej zapomocą rejestratora cyfrowego na twardym dysku i może być przeglądany lokalnie, lub zdalnie przez internet.

Kamery telewizji przemysłowej mogą być instalowane przewodowo lub bezprzewodowo w zależności od możliwości technicznych w danym obiekcie.
kameraa

Kamery zewnętrzne
i wewnętrzne

Bogaty wybór kamer sieciowych

monitor

Monitory

Monitory dedykowane do telewizji przemysłowych

rej

Rejestratory wideo

Rejestratory z pojemnymi dyskami twardymi obsługujące wiele kamer

cam

Kamery WiFi do domu

Tania i skuteczna ochrona Twojego mieszkania

Montaż systemów alarmowych
przewodowych i bezprzewodowych

System alarmowy to zespół urządzeń, które służą do zabezpieczenia obiektu przed włamaniem lub pożarem. Centrum całego systemu stanowi centralna alaramowa, która składa się z układu sterującego, a elementami, które go wspomagają są czujniki podczerwieni reagujące na ruch, czujniki dymu, czujniki magnetyczne (umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych). System przeważnie uzbrajany/rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze specjalnego kodu ustalonego przez użytkownka.

Systemy alarmowe nie są skomplikowane w obsłudze, a zwiększają bezpieczeństwo Twojej firmy, magazynu lub domu.

Główne elementy składowe systemów alarmowych Webta: