Ochrona antywirusowa

Ochrona antywirusowa - webta czestochowa

Ochrona antywirusowa dla Twojej firmy!

Ochrona antywirusowa to zestaw programów, którego celem jest wykrywanie, zwalczanie, usuwanie i zabezpieczenie systemu przed wirusami komputerowymi.

Nasza firma oferuję zabezpieczenie Państwa systemu najlepszymi w swojej klasie programami antywirusowymi.

Zagrożenia w internecie - wirusy i trojany

Podczas korzystania z komputera podłączonego do sieci internetowej, maszyna jest narażona na działanie szkodliwego oprogramowania, takiego jak:

Wirus komputerowy - program, który działa bez wiedzy użytkownika, przeprowadza szereg działań, które uniemożliwiają czy utradniają prawidłowe działanie systemu operacyjnego. Wirusy rozprowadzane są przez zarażone pliki najczęściej pochodzące z internetu, ale mogą się odstać do komputera także za pomocą płyt CD i DVD, czy przenośnej pamięci pendrive.

Trojan (koń trojański) - program, który podszywa się pod znane i bezpieczne oprogramowanie implementując, ukryte przed użytkownikiem funkcje (programy szpiegujące, bomby logiczne, furtki umożliwające przejęcie kontroli nad system przez nieuprawnione osoby)

Spyware (oprogramowanie szpiegujące) - uaktywnia się i działą bez wiedzy użytkownika, zbiera informacje o nim i wykrada poufne dane, takie jak loginy, hasła, numery kont bankowych oraz numery PIN.

 

Zapewnimy bezpieczeństwo dla Twojego systemu!

Aby obronić nasz komputer przed niebezpiecznym oprogramowaniem, zalecamy instalacje programu antywirusowego oraz zapory sieciowej.

Program antywirusowy (antywirus) - program komputerowy, którego celem jest wykrywanie zwalczanie i usuwanie wirusów komputerowych. Współcześnie najczęściej jest to pakiet programów chorniących komputer przed rożnego typu zagrożeniami.

Zapora sieciowa (firewall) - chroni przed niepowołanym dostępem do komputera, filtrują ruch sieciowy z komputera oraz do kmputera, utrudniając ataki z zewnątrz oraz przesyłanie informacji przez złośliwe oprogramowanie zainstalowane na komputerze.

 

Oferujemy programy do ochrony anytwirusowej takich producentów jak:

 

 

 

 

 Pytania w sprawie szczegółów naszej oferty? Skontaktuj się z nami. 

 

Szukaj

www.webta.pl
www.webta.pl
www.webta.pl
www.webta.pl
Intel Inside EKSTREMALNA MOC